Dil Seçiniz
Telefon
Telegram
WhatsApp
İnstagram

Özlem Dizayn

Biz Kimiz ?

Özlem Dizayn

Özlem Dekopaj 1979 yılında Beyoğlu’nda küçük bir atölyede imalatına başladı, 40 m2 atölyede başlayan bu büyük tutkumuz, zamanla hızla gelişerek sektörde emin adımlarla ilerlemesine sebep olmuştur.

1980’li yıllarda el sanatları ağırlıklı olarak, markiteri, metal ve ahşap dekupe işlemleri ile ilgili dekupaj kesim, ışıklı ışıksız reklam panoları, saray parkeleri, ahşap sanatının en gelişmiş yanı olarak Markiteri sanatında hizmet vermekteydi.

1990′ lı yılların başında Paslanmaz, Pirinç, Alüminyum kutu harf imalatına da başlamıştır. Sektörün en iddialı firması olması yanı sıra, bu yıllarda Türkiye de bu sektörün öncü firması olmuş olup, kutu harf üretimine başlayan ilk 5 firmasından 1 tanesidir.

Tüm üretimi tamamen kendi bünyesinde olan firmamız kısa sürede kendini geliştirerek, 2004 yılında Özlem Dizayn olarak sektörde ismini duyurmuş ve bunun yanı sıra Cnc Router Makinasını da kadrosuna katarak yeni tasarımlar ve yeni ürünlerde üreterek geniş bir yelpaze daha kendine açmıştır.

2011 yılı itibariyle 400 m2 kapalı alanda ve profesyonel kadrosu ile tasarım imalat montaj olarak dünyanın ve Türkiye’nin her yerine montaj ve servis hizmeti vermekteyiz. Kurumsal firmalar, tekstil, inşaat, giyim, gıda gibi bir çok sektörde kurumsal firmalara direkt olarak hizmet veren firmamız siz değerli müşterilerimize daha kaliteli hizmet vermektedir.